Kanalet Televizive


50 KANALE DIGITALB. 6 do të ketë ndërprerje pas 2 minutash. Ky app punon me Wifi dhe me internetin e celularit (3G,4G,H+). Për herë të parë në tregun shqiptar vjen platforma më e re, e vetmja 100% shqipfolëse. Shkarko perditesimin e fundit. Për të gjithë bashkatdhetarët 1000+ Kanale televizive ju mundësojnë të jeni më afër atdheut. Vizion Plus live, televizionet shqiptare live, top channel, klan, rtk, ktv, oranews, news24, vizionplus, alsat-m, abcnews, albanian screen, arta, rrokum, era. Gjithashtu pjesë e kësaj pako do të jenë edhe kanalet me të reja Klan TV dhe Klan Plus si dhe kanali Alsat M. Si te gjeni lehtesisht kanalet qe transmetojne falas ne HD?, Televizioni kombëtar Top Channel, ka nisur transmetimet e plota HD në rrjetin tokësor dixhital. Download Albanian TV - Shiko Tv Shqip 1. Në Britani të Madhe ka katër kanale kryesore televizive nacionale: BBC One, BBC Two, ITV1, Channel 4 dhe Five - momentalisht të transmetuara nga sinjale analog tokësor. Ajo eshte ofruesi kryesor per Hi-Speed Internet, sherbimet e telefonise dhe Dixhital TV, per klientet familjare dhe biznese ne Shqiperi. The public broadcaster Albania Radio Televizioni Shqiptar, was founded in 1938 and has its headquarters in Tirana. And it is the world of cricketers and cricket-fans. Transmetim 24 orë në 24. Te githa kanalet falas shqipatare, Live streaming!. -Kanalet jan t inizuara dhe ju mund ti shikoni programet deri ne 7 DIT pasi ato kan kaluarAplikacioni sht LEGAL dhe t gjitha Kanalet procesohen ne serverat ton, jane stabile dhe pa ndrprerje. NTV primarily broadcasts national and global news as well as quality documentaries and programs on the economy, culture. net ofrojne nje liste te plote te lajmeve ne Shqiperi. Ky kanal HD, është falas siç raporton noa. This site is compatible with PC, Smart TV, tablet and mobile phone. ‎Shikoni kanalet e preferuara televizive ne Smartphone-in tuaj! Me kete aplikacion ju do te mund te perdorni sherbimin ALBtv Mobile me te cilin do te mund te shihni 40 kanale televizive ne cilesi te larte. Shiko tv shqiptare live online shqip dhe falas. Shikoni Shqip drejtpërdrejt HD IPTV TV. Kanalet Televizive Shqiptare : Je-Cherche. 2 "Google Cast" 68 19 Lojëra 69. Shiko Film Aksion kanalit me te ndjekur te paketes televizive digitalb. Nëse ke një dekoder Digitalb, mund të shikosh se aty gjenden të gjitha kanalet televizive të saj, të RTSH dhe të Tring, por nëse do të vendosësh kartën e Tring, dekoderi nuk funksionon. Kjo seancë ishte transmetuar drejtpërdrejt në të gjitha kanalet televizive e poashtu edhe online, shkruan Periskopi. Kanalet e Bosnjës (55) Televizioni Kroat (54) Televizioni Slloven (25) Dokumentare (48) Film (110) Sportive (61) Bota e Sportit (96) Kanalet e femijeve (33) Kanalet muzikore (56) Kanalet e lajmeve (25) Televizoni i Malit të zi (9) Kanalet e stilit të jetës (4) Erotike (20) Televizoni Gjerman (101) Televizioni Turk (50) Televizioni Italian (132). TiBO është partneri i vetëm zyrtar me Digitalb për transmetim IPTV/OTT në të gjithë globin. Kanalet TRING. Për herë të parë në tregun shqiptar vjen platforma më e re, e vetmja 100% shqipfolëse. Dhe vazhdoj ti shikoj,sdo nalem brenda mundesise,por ata filma anglisht qe i permendni ju andi ku te gjej ketu ne internet,qfare adrese,kam provuar per bes te shkarkoj diq ,por deri me tani skam mundur. VIDEO/ Tiranë, piratonin kanalet televizive, arrestohen tre persona 08:43 , 18/01/2018 Tre persona janë arrestuar nga policia e Tiranës pasi akuzohen për mashtrime kompjuterike dhe fshehje të te ardhurave. 130 milionë filma dhe seriale shihen ilegalisht në vendet Nordike. 080020600; 038606050 Email : [email protected] Jeni duke degjuar Albtimes Radio. -PER TË GJITHA KANALET QË I TRANSMETOJMË NË PLATFORMËN TONË KEMI LEJE NGA TELEVIZIONET PERKATËSE (Nese doni edhe tv juaj të jetë pjesë e kësaj platforme na kontaktoni në www. Teknologjia e fundit me rrjetën më të avancuar me mbi 200 Gbps dhe lidhje direkte me Comcast, Swisscom, At&t, Verizon, Vodafone, e mbi 700 operatorë tjerë. AlbKanale - Shiko Tv Shqip ju ofron mundësinë të shikoni mbi 350 kanale Shqip dhe të huaja FALAS në të gjitha pajisjet Android! Ndiqni kanalet kombëtare, sport, ndeshje live, filma, kanale për fëmijë, kanale për të rritur, kanale turke, kanale italiane, kanale greke. RTSH Music. al dhe është i arritshëm thjeshtë duke pasur një televizor që suporton kanalet dixhitale. Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Planifikohet që listës së monitorimit të kanaleve televizive, përveq ato të Kosovës që janë në dispozicion tashmë, të shtohen edhe kanalet tjera televizive shqiptare të Shqipërisë, Maqedonisë, Malit të Zi etj. Kanali "TRT 2" realizoi një risi në historinë e televizionit. Videoalban jumundëson të gjithë bashkatdhetarëve që jetojnë jasht trojeve. Aplikacioni "Artmotion" është funksional në pajisjet si TV (Smart) ,tablet, laptop dhe telefon mobil. Channels can be viewed on internet using web browser or software application we offer on your Personal Computer, iPad, iPhone, HTC, Nokia, Samsung and other android and symbion based smart phones. Të gjitha kanalet argëtuese, informative dhe sportive do të jetë të hapura për të gjithë ata që kanë një dekoder në shtëpi dhe kapin sinjalin tokësor të Digitalb. 2020 shoqëria "Setplex" e cila zotëron platformat televizive IPTV "Nimi TV" dhe "TVALB", nuk gëzon më asnjë të drejtë transmetimi apo tregtimi të paketave dhe të kanaleve të Digitalb. Eja merrni Dekoderin Tokësor T2 HD të DigitAlb, e shihni përgjithmonë PA PAGESË gjithë kanalet kombëtare; Top Channel, TV KLAN, RTSH; si dhe shumë e shumë të tjerë. Duke shkarkuar aplikacionin tonë për Android ju mund të shikoni kanalet tuaja të preferuara shqiptare kudo që të lëvizni apo udhëtoni. Kanalet TRING. 0); Danh sách: (0); Tải xuống: (5); RSS: ( ); Theo dõi giá. Kanalet e Bosnjës (55) Televizioni Kroat (54) Televizioni Slloven (25) Dokumentare (48) Film (110) Sportive (61) Bota e Sportit (96) Kanalet e femijeve (33) Kanalet muzikore (56) Kanalet e lajmeve (25) Televizoni i Malit të zi (9) Kanalet e stilit të jetës (4) Erotike (20) Televizoni Gjerman (101) Televizioni Turk (50) Televizioni Italian (132). Shiko Tv Live Online Falas - Kanale shqiptare. Si te rregullosh kanalet me VLC Player. Të gjitha janë të përfshira në një çmim. Super Zbritje Sezonale Mbi 1000 kanale televizive pa antenë satelitore Prej të cilave mbi 200 kanale në gjuhën shqipe Filma aksion, komedi, dramë etj Sport Liga e kampionëve dhe kampionatet e shteteve evropiane Filma vizatimor për fëmijë Serialet më të shikuara turke me përkthim dhe dublim në gjuhën shqipe Kontakt : Viber , WhatsApp +41792741892 / Tel: +41445121707. Little more than a decade ago, online job searches were primarily the province of a tiny population of hardcore techies. Topics: 6, Posts: 6. Tv Shqip Live / Shiko Live Te Gjitha Kanalet Shqiptare Ne Hd. Watch free and without limits hundreds of Albanian, Italian and foreign TV channels. com, mundeson kanalet me te ndjekura shqiptare falas ne kompjuterin tuaj. ShikoShqip është mënyra më e mirë e shikimit të kanaleve televizive shqiptare online që ju ofron mundësinë të shikoni mbi 150 kanale shqip falas. Ditën e sotme gjiganti i rrjeteve sociale ka mbyllur përfundimisht faqen e operatorit pirat për transmetimet IPTV në Evropë, NiMI TV. Shkolla eshte nje institucion dinamik qe po ndryshon shume ne parametrat e saj te se kaluares. Njoftim per kanalet e Klan Digicom njofton se nga data 14. Baraj Vana Kontrolleri. -PER TE GJITHA KANALET QE I TRANSMETOJME NE PLATFORMEN TONE KEMI LEJE NGA TELEVIZIONET PERKATESE. Alban Skënderaj vjen me një koncert Live ditën e Evropës. DiasporaTV ofron IPTV pako të pasur me TV kanale direkte, me vonesë, radio stacione, programe nga YouTube si dhe shumë VOD projekte të kategorive të ndryshme (film, humor, festive, etj. Nuk ka tarifa shtesë për më shumë kanale! Të gjitha kanalet janë përfshirë në pako për të ju kursyer juve. Është një ndër kanalet që flet shqip nëpërmjet filmave dhe dokumentarëve shqiptarë që nga viti 1953 e deri në ditët e sotme. 9,939 likes · 13 talking about this. ÇUKUR “Çukur” (Gropa) është emri i një prej lagjeve më të rrezikshme të Stambollit, ku të gjithë njerëzit e cilësojnë njëri-tjetrin anëtarë të një familjeje të madhe që mbijetesën e siguron nga paratë e krimit. 500 filma çdo vit, me kryeveprat televizive më të mira të të gjitha kohërave, për tu shijuar para ekranit Tring. Cilat kanale televizive transmetohen në kualitetin HD? Të gjitha kanalet nacionale dhe lokale të Kosovës që kanë sinjal HD transmetohen me sinjal HD. Hënë - E diele: non stop 24/7 0800 10000 (për individë) 0800 15000 (për biznese) 0800 16000 (për institucione). Web TV Shqiperia. arkivalajmeve. Publikohet dokumentet origjinale të shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, ai i 15/02/2020. DigitAlb filloi transmetimet më 15 Korrik 2004, si një ndër të parat platforma Digitale tokësore në Europë, duke shënuar dhe ndryshimin më të madh në historinë e transmetimeve televizive shqiptare, madje edhe në një koncept më të gjerë rajonal, me një larmi programacioni dhe interaktivitet përmes transmetimeve televizive. 54 IP Address with Hostname in United States. Reklamat më të ndyra në kanalet televizive që mbulojnë hapësirën kombëtare, dhe sa reklama të ndyra ka në kanalet televizive kombëtare e di vetëm shpirti ynë, janë ato që i mëshojnë opinionit të gënjeshtërt të bashkimit kombëtar, të cilin do e cilësoja si mashtrim kombëtar. The headquarter is based in Istanbul. Njëzet e gjashtë (26) kanale të reja televizive nderkombëtare të filmave, argëtimit, sportit, muzikë dhe programeve për të rritur I janë shtuar ofertës televizive të rrjetit. Kompania IPKO Telecommunications Sh. TREGO TË GJITHA REZULTATET. 211:5555/pl. Kujdes: Ky aplikacion përdor sasi të lartë të dhënash si pasojë e transmetimit të videove në cilësi të lartë. Këtu do të gjeni të gjitha TV Kanalet e platformës Global IPTV, Global IPTV ju mundëson shikimin e kanaleve televizive shqiptare dhe të huaja. Category - Arkiva Televizive. Eja merrni Dekoderin Tokësor T2 HD të DigitAlb, e shihni përgjithmonë PA PAGESË gjithë kanalet kombëtare; Top Channel, TV KLAN, RTSH; si dhe shumë e shumë të tjerë. Regjistrim automatik 7 ditor i 30 kanaleve më të ndjekur nga bashkatdhetarët. Nr i karteles smart : 020 1324 5115-2 nr kontaktues : 045 211 962 reseveri eshte i llojit te vjeter (Kaon) te para disa vitesh kur jam abonuar per here te pare ne ipko, mirpo besoj se kjo ska te bej diqka me problemin. Lista e faqe e stacioneve televizive në Evropën Lindore. Kanalet televizive te Iptv Ballkan. com perfshijne nje liste te plote te kanaleve televizive ne Shqiperi. Lista e kanaleve dhe frekuencat ne Digitalb, si dhe frekuencat e kanaleve te lira (FTA) Shqipetare. Shiko Tv Live Online Falas - Kanale shqiptare. TV nga Shqipëria. Aplikacioni Artmotion përmban deri në 220 kanale duke përfshirë ato ekskluzive si Alsat M, Klan TV, Klan Plus, kanalet ndërkombëtare e turke, dhe ato sportive. Platforma me e vizituar televizive ne internet. Cdo riprodhim ose shperndarje e permbajtjes ne cdo forme eshte e ndaluar. Kanalet Shqip????Kanalet iptv 7000+ kanale televizive Premium dhe VOD???? 24 orë provë falas 1 muaj 10€ 3 muaj 22€ 6 muaj 42€ 1 vitë 70€ në TV tuaj smart, Android Box, Mag, TV Apple, Smartphone etj. AlbKanale - Shiko Tv Shqip ju ofron mundësinë të shikoni mbi 350 kanale Shqip dhe të huaja FALAS në të gjitha pajisjet Android! Ndiqni kanalet kombëtare, sport, ndeshje live, filma, kanale për fëmijë, kanale për të rritur, kanale turke, kanale italiane, kanale greke. Tv kanale shqiptare 200 found at shqip24. Duke shkarkuar aplikacionin tonë për Android ju mund të shikoni kanalet tuaja të preferuara shqiptare kudo që të lëvizni apo udhëtoni. Kanalet televizive shqiptare keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, in addition you can see which keywords most interested customers on the this website. Dëshironi të transmetoni menjëherë kanalet HD nga e gjithë bota, duke qenë një largim nga të gjitha filmat më të fundit dhe shfaqjet televizive të kërkuara? Shërbimi ynë IPTV e bën atë më të shpejtë, më të lehtë dhe më të lirë se kurrë të shikoni gjithçka që dëshironi me një pamje të qartë, me cilësi të lartë. DigiA TV ka mbi 2 000 kanale televizive të qasshme. ALB SAT u themelua në vitin 2019, me pjesëmarrje 100% nga investitorë shqiptarë. Per cdo gje ju informojme permes kanaleve tona informuese. Kanalet e papastruara dhe të mbuluara me ferra në zonën e Bilaj të Krujës, rrezikojnë përmytjen e zonës. Top Channel Albania 1,469,289 views. Monopoli i operatorit privat me sinjalin dixhital, ndikimi politik dhe kontrolli mbi mediet dhe mbi vetë operatorin, si dhe ambienti politik i përgjithshëm e aktivizuan alarmin në vend në lidhje me kontrollin gjithnjë e më të madh mbi sferën mediatike në vend. NTV was founded in 1996. “Kemi arritur marrëveshjen që të sigurojmë të drejtat ekskluzive për të gjithë abonuesit e Artmotion – ata do të mund t’i ndjekin kanalet …. Si të shihni kanalet e TV dhe Digitalb falas në smartphone-in tuaj nëpërmjet VLC. Category - Arkiva Televizive. 211:5555/pl. Super Zbritje Sezonale Mbi 1000 kanale televizive pa antenë satelitore Prej të cilave mbi 200 kanale në gjuhën shqipe Filma aksion, komedi, dramë etj Sport Liga e kampionëve dhe kampionatet e shteteve evropiane Filma vizatimor për fëmijë Serialet më të shikuara turke me përkthim dhe dublim në gjuhën shqipe Kontakt : Viber , WhatsApp +41792741892 / Tel: +41445121707. Tashmë nuk humbisni asnjë nga eventet e preferuara, pasi me Replay TV, shikoni çdo gjë sa herë që dëshironi. nuk ka nevoje per karte tv qe ta keni te instaluar ne pc. Kanalet më të mira të platformave digjitale Digitalb dhe Tring. com/iptvballkan. : +41 - 44 575 32 71 Nat: +41 - 76 332 21 14. al Godina Torre Drini, K. Cilen metodë të marketingut e aplikoni? Marketingu ka një rendësi të madhe sepse konsiderohet se deri 30 % e fitimit vijne nga njemarketing i mirë. Duke ju ofruar cmimet me te lira ne treg dhe cilesine me te larte te formatit HD dhe FHD | #IPTV #SHQIP Kanalet SHQIP Ndërkombëtare Sportive Seriale dhe Filma. Smart IPTV Subscription Sweden Sverige …. Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. kanale greke live. 14:00 lajme, trafiku, moti (live) 14:30 i ftuar ne studio 15:00 lajme, trafiku, moti (live) 16:00 45 minuta (live) 17:00 pa gjurme (live). TE Gjitha Kanalet Shiqoni stream tv online, vetem te ne streaming tv,streaming tv online,shiqoni kanale shqip tv free,sepsee vetem te ne ka tv hd shqip,tv hd shqip live,tv im internet,tv internet shiqoni tv klan,tv klan lajme,tv ktv live shqip,tv live free,tv live online shqip,tv live shqip hd,tv live shqip online vetem te ne !. Shijoni platformë më të madhe shqiptare. DIGITALB KUDO, është aplikacioni që ju sjell kanalet e DIGITALB në celularin apo tabletën tuaj. Download Digitalb Kudo for PC - free download Digitalb Kudo for PC/Mac/Windows 7,8,10, Nokia, Blackberry, Xiaomi, Huawei, Oppo… - free download Digitalb Kudo Android app, install Android apk app for PC, download free android apk files at choilieng. Klikoni ketu per te jetur adresen e kanaleve televizive ne Shqiperi. Baraj Vana Kontrolleri. Si te rregullosh kanalet me VLC Player. -PER TE GJITHA KANALET QE I TRANSMETOJME NE PLATFORMEN TONE KEMI LEJE ME SHKRIM NGA TELEVIZIONET PERKATESE (Nese doni edhe tv juaj te jete pjese e kesaj platforme na kontaktoni ne www. SuperSport - Pakete Televizive Sportive | Lajme Sportive Vëllaznimi - Drenica, duel i hapur për finalen e madhe: pin. Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është një institucion mediatik publik që përfshin Radio Tiranën, që u krijua në vitin 1938, dhe u hap me një mesazh nga Mbretëresha Geraldinë, dhe të televizionit satelitor. Teknologjia e fundit me rrjetën më të avancuar me mbi 200 Gbps dhe lidhje direkte me Comcast, Swisscom, At&t, Verizon, Vodafone, e mbi 700 operatorë tjerë. dhe Televizionin Shqiptar, që u krijua në vitin 1960. ※ Kanë qenë të mbyllur dhe ka ndryshuar për shkak të një vend link me informacion mbi një vend link. File size: 6. Televizive në Kosovë, neni l, Këshilli Programor i të Liceneuarit do të vendos për e kanaleve të para në kategorinë e programeve të shpërndara nga i licencuari, ku në fillirn renditen dy kanalet televizive të Transmetuesit Publik R T KI dhe RTK2. TvMak eshte platforme televizive pa pagese te cilen mund ta shikoni nga Kopjuteri juaj, nga telefonat Android dhe iPhone. 000 kanale përmes iptv brenda disa minutave kudo që gjindeni në botë. Nëpërmjet Microsoft Groove, Filmave dhe shfaqjeve televizive të Microsoft, Dyqanit dhe çdo shërbimi tjetër të lidhur dhe të ardhshëm, Microsoft mund t'ju mundësojë të merrni, të dëgjoni, të shikoni, të luani ose të lexoni (sipas rastit) muzikë, imazhe, video, tekst, libra, lojëra ose materiale të tjera ("Mallrat dixhitale. Tring i bashkohet thirrjes për të nxitur qëndrimin në shtëpi duke u krijuar të gjithë shqiptarëve mundësinë për të parë falas të gjithë kanalet! Programacioni i larmishëm, argëtues dhe edukues tashmë falas për të gjithë fëmijët! Por, Tring k amenduar për të gjithë. Kanalet e Bosnjës (55) Televizioni Kroat (54) Televizioni Slloven (25) Dokumentare (48) Film (110) Sportive (61) Bota e Sportit (96) Kanalet e femijeve (33) Kanalet muzikore (56) Kanalet e lajmeve (25) Televizoni i Malit të zi (9) Kanalet e stilit të jetës (4) Erotike (20) Televizoni Gjerman (101) Televizioni Turk (50) Televizioni Italian (132). k, ka bërë renditjen. Join 200 Kanale Tv shqiptare live,a free online chat room on Paltak. Platforma me e vizituar televizive ne internet. -Kanalet janë të inçizuara dhe ju mund ti shikoni programet deri ne 7 DITË pasi ato kanë kaluar Aplikacioni është LEGAL dhe të gjitha Kanalet procesohen ne serverat tonë, jane stabile dhe pa ndërprerje. * SUPPORT CHAT - Të gjithë përdoruesit e këtij aplikacioni mund të komunikojnë me stafin tonë 24 orë për çdo problem të mundshëm me kanalet televizive apo sqarime të tjera! * EPG - Ju mund të gjeni guidën për të gjitha kanalet Shqiptare me përshkrimin përkatës. SHKARKO Grupi Kanali Tv Shqip RTK 1 Tv Shqip RTK1 (Backup) Tv Shqip RTK 2 Tv Shqip RTK 3 Tv Shqip RTK 4 Tv Shqip RTV 21 HD Tv Shqip …. DigiA TV ka mbi 2 000 kanale televizive të qasshme. DiasporaTV ofron IPTV pako të pasur me TV kanale direkte, me vonesë, radio stacione, programe nga YouTube si dhe shumë VOD projekte të kategorive të ndryshme (film, humor, festive, etj. Shqip IPTV - MBI 150 IPTV KANALE SHQIP LOKALE DHE KOMBËTARE. kanale shqip dhe tjer sa dush veq a ki koooooketu mundni me marr ket program me shiku kanale shqip dhe tjer programi quhet Readon media player mundini me shiko lloj lloj kanali televiziv prei A-Z shka jan gratis. Gjithashtu, pjesë e kësaj platforme janë edhe kanale të dedikuara plotësisht në përmbajtje me lajme, filma, seriale, muzikë, dokumentarë, lifestyle, programe […]. Dritan Memushi është pronar i një rrjeti kabllorësh në Ersekë, Tepelenë dhe Ksamil. -PER TE GJITHA KANALET QE I TRANSMETOJME NE PLATFORMEN TONE KEMI LEJE ME SHKRIM NGA TELEVIZIONET PERKATESE (Nese doni edhe tv juaj te jete pjese e kesaj platforme na kontaktoni ne www. Shikoni Shqip drejtpërdrejt HD IPTV TV. Pas përfundimit të GB, trafiku nga 4G do të kalojë nga paketat tuaja ekzistuese ose tarifim për njësi. It is a religious-themed channel run by the Orthodox Church of Greece. Haga clic en cada icono de la aplicación para ver el botón de descarga de la aplicación y un tutorial sobre cómo instalarlo en su teléfono. “Kemi arritur marrëveshjen që të sigurojmë të drejtat ekskluzive për të gjithë abonuesit e Artmotion – ata do të mund t’i ndjekin kanalet …. Gjithashtu, pjesë e kësaj platforme janë edhe kanale të dedikuara plotësisht në përmbajtje me lajme, filma, seriale, muzikë, dokumentarë, lifestyle, programe …. k, ka bërë renditjen. Shiko kanalet shqiptare ne internet direkt nga komjuteri falas pa pagese. Artmotion ofron sherbime te internetit me shpejtesi prej 10 mbps, 20 mbps deri ne 50 mbps. Powered by Create your own unique website with customizable templates. Global IPTV ju mundëson shikimin e kanaleve televizive shqiptare dhe të huaja. Platforma televizive Artmotion çdo ditë e më shumë po pasurohet dhe po bëhet edhe më atraktive me kanale të reja. Sinjalin e Klan HD mund ta shihni te gjithe ju qe dispononi televizorin HD, mjafton ta futni ne kerkim automatik tek kanalet dixhitale. Tring shqip eshte nje kanal i paketes televizive tring e cila transmeton filma shqiptar te cilet flasim vetem shqip , argetohuni me kinemane shqiptare ! Shiko kanale te tjera shqiptare live Email This BlogThis!. 13:52, 20-08-2013. Kontaktoni me ne në Facebook këtu????Whatsapp 0033644697566. Artmotion …. Kanalet televizive te Iptv Ballkan. Njëzet e gjashtë (26) kanale të reja televizive nderkombëtare të filmave, argëtimit, sportit, muzikë dhe programeve për të rritur I janë shtuar ofertës televizive të rrjetit kabllor televiziv të Kujtesës. Naj teshen tash kanalet televizive me kto seriale tuqisht e degjenerun rinine krejt. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Tre kanalet e fundme janë krujuar nga Marketingu komercial. Shiko Kanale Shqip IPTV ne TVALB plus Digitalb, Tring. 16 Guida televizive 63 16. Kompania e transmetime digjitale tokësore. Paketat e abonimit përfshijnë dhe kanalet dhe programet televizive të përzgjedhura nga platformat Tring, Klan, RTSH, etj. Filmat / Seritë / Radio Filmat, seritë, përmbajtjet informative, edukative, argëtuese, sportive dhe muzikore të cilat gjenden në internet, tani i keni në dorë me TopAl TV. Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është një institucion mediatik publik që përfshin Radio Tiranën, që u krijua në vitin 1938, dhe u hap me një mesazh nga Mbretëresha Geraldinë, dhe të televizionit satelitor. 3N1 (3in1) is a high quality service delivering Internet connection, Telephone and Digital Cable TV to your home via the innovative Coaxial Cable. Për listën e kanaleve të qasshme në DigiA TV, ju lutem klikonja lartë tv kanalet. Shijoni platformë më të madhe shqiptare. Në saj të projektit të lançuar nga ministria e mjedisit për pastimin e shqipërisë, drejtuesi i këtij instiucioni Blendi Klosi ka ashpërsuar tonet me inspektorët e. Të gjitha janë të përfshira në një çmim. Shijoni gjithcka ne HD me TV Klan, fillimisht per banoret e Tiranes e ne vazhdim ne te gjithe Shqiperine. Filmat / Seritë / Radio Filmat, seritë, përmbajtjet informative, edukative, argëtuese, sportive dhe muzikore të cilat gjenden në internet, tani i keni në dorë me TopAl TV. Tashmë nuk humbisni asnjë nga eventet e preferuara, pasi me Replay TV, shikoni çdo gjë sa herë që dëshironi. TvMak eshte platforme televizive pa pagese te cilen mund ta shikoni nga Kopjuteri juaj, nga telefonat Android dhe iPhone. 1 shtatori i këtij viti është afati i fundit për mbylljen e transmetimeve televizive analoge në Tiranë, Durrës dhe Vlorë. Më shumë se 100 kanale Shqip Kombëtare duke përfshirë edhe kanale lokale nga Tirana, Vlora, Shkodra, Fieri, Peja, Prizreni, Mitrovica, Gjilani, Tuzi, Ulqini, Plava, Shkupi, Struga, Dibra, Gostivari etj etj. Lajmin e ka bërë të ditur drejtori i kësaj platforme, Alaudin Hamiti. Pajtimi mujor i telefonisë fikse përfshihet në çmimin e paketës. captions and subtitles off, selected. Nderto Faqen tënde të Webit. Kanalet shqiptare nuk jane te hostuara ne faqen tone. Shikoni kanalet televizive më të njohura shqiptare drejtpërdrejt. 211:5555/pl. VIDEO/ Tiranë, piratonin kanalet televizive, arrestohen tre persona 08:43 , 18/01/2018 Tre persona janë arrestuar nga policia e Tiranës pasi akuzohen për mashtrime kompjuterike dhe fshehje të te ardhurave. Global IPTV ju mundëson shikimin e kanaleve televizive shqiptare dhe të huaja. Channels can be viewed on internet using web browser or software application we offer on your Personal Computer, iPad, iPhone, HTC, Nokia, Samsung and other android and symbion based smart phones. Tv live Shqip, Sport live. Duke Përdorur Aplikacionin Tonë, Ju Mund Të Shikoni Falas Të Gjitha Kanalet Televizive Kryesore Sportive Dhe Shqiptare e Shumë Më Tepër Nga Pajisja Juaj Android. Opera “Aida” u transmetua për herë të parë direkt në kanalet televizive turke me gjithë emocionet e saj në skenë dhe prapa skenës. 50 KANALE DIGITALB. Shijoni platformë më të madhe shqiptare. Thjesht ju mund ta shkarkoni listen nga serverat tane. Ne kete abonim nuk perfshihen kanalet sportive. Kanalet e disponueshme janë: RTSH1 HD, RTSH2 HD, RTSH3 HD, RTSH SPORT, RTSH MUZIKE, RTSH FILM, RTSH SHQIP, TV KORÇA, RTK1 dhe RTK3. Kanalet e supersport live keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with pin Shiko Tv Shqip Live Online – Kanale shqiptare streaming, ndeshje. TiBO IPTV është kompania shqiptar më e. Baraj Vana Kontrolleri. Klikoni ketu per te gjetur adresen e gazetave ne Shqiperi. Lista e kanaleve dhe frekuencat ne Digitalb, si dhe frekuencat e kanaleve te lira (FTA) Shqipetare. Ne kete website do te keni kanalet tv e dy paketave te mirenjohura Shqiptare si Digitalb e Shumica e tyre jane ne formatin flash ,qe do tju duhet te pin ALBtv, shiko kanalet e tua të preferuara nga iPhone ~ iPhone. ShikoShqip është mënyra më e mirë e shikimit të kanaleve televizive shqiptare online që ju ofron mundësinë të shikoni mbi 150 kanale shqip falas. php(108) : eval()'d code on line 389. Kanalet nga te gjitha trevat shqiptare Alb IPTV ofron të gjitha kanalet kombëtare, me cilësi të lartë të zërit dhe fotografisë HD. Njëzet e gjashtë (26) kanale të reja televizive nderkombëtare të filmave, argëtimit, sportit, muzikë dhe programeve për të rritur I janë shtuar ofertës televizive të rrjetit kabllor televiziv të Kujtesës. Tring Digital Europë ësh. Get Started. The public broadcaster Albania Radio Televizioni Shqiptar, was founded in 1938 and has its headquarters in Tirana. Gjithashtu, pjesë e kësaj platforme janë edhe kanale të dedikuara plotësisht në përmbajtje me lajme, filma, seriale, muzikë, dokumentarë, lifestyle, programe për fëmijë dhe adult. IPKO ONLINE:. 3 / 01 / 2020; Njoftime; Njoftim Njoftim! Ju njoftojmë se duke filluar nga data 01. Reklamat më të ndyra në kanalet televizive që mbulojnë hapësirën kombëtare, dhe sa reklama të ndyra ka në kanalet televizive kombëtare e di vetëm shpirti ynë, janë ato që i mëshojnë opinionit të gënjeshtërt të bashkimit kombëtar, të cilin do e cilësoja si mashtrim kombëtar. Prej vitesh ai piraton kanalet televizive dhe programet e platformës Digitalb. -Ky aplikacion ju mundëson të shikoni kanale shqip në telefonin tuaj Android. DitalbAlb KUDO, është aplikacioni që ju sjell kanalet e DigitAlb në celularin apo tabletën tuaj. Paketat e abonimit përfshijnë dhe kanalet dhe programet televizive të përzgjedhura nga platformat Tring, Klan, RTSH, etj. Të gjitha kanalet argëtuese, informative dhe sportive do të jetë të hapura për të gjithë ata që kanë një dekoder në shtëpi dhe kapin sinjalin tokësor të Digitalb. Televizoni Shqiptar. Të gjitha kanalet nga Digitalb si sport, filma , muzikë dhe shumë përmbajtje shqip. Subscribe to our mailing list to receive updates on movies, tv-series and news. Ndiqni televizionet shqiptare në kohë reale (live) nga kompjuteri juaj! Aktualisht mund të ndiqni drejtëpërdrejtë televizionet Oranews, Radio Televizioni i Kosoves (RTK), News 24, Vizion Plus, dhe Arta ndërsa së shpejti do të keni mundësinë të ndiqni edhe televizionet Top Channel, Klan, Kohavizion, Albanian Screen, Alsat-M, ABC News, dhe të tjerë. -Ky aplikacion ju mundson t shikoni TV kanale shqip n iPhone , iPad dhe platforma tjera. com/iptvballkan. Me rritjen e vazhdueshme që kemi, kjo është njëra ndër sfidat tona, për të kompletuar listën e kanaleve. Global IPTV ju mundëson shikimin e kanaleve televizive shqiptare dhe të huaja. MONOPOL NË TRANSMETIMIN E SINJALIT DIXHITAL. Fiordi Doma Feb 19, 2016. Jemi përkujdesur që të sjellim të gjitha kanalet televizive lokale të trevave shqiptare si dhe ato nacionale. Wireless dhe modem falas per kontrata 1 vjeqare, gjithashtu edhe per Pako Duo. KANALET TELEVIZIVE. Por, në shumë raste kanalet televizive piratohen përmes internetit. Next IPTV Sport do të thotë më shumë sesa një TV — merrni shpejtësinë e transmetimit, shfaqjeve kryesore, qasje e lehtë për të shikuar kanalet sportive, dhe shumë më tepër. Get Started. kanale tv, ndeshje live, sport, filma me titra 2017 hd. Kanalet e supersport live keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with pin Shiko Tv Shqip Live Online – Kanale shqiptare streaming, ndeshje. TvMak është platformë televizive pa pagesë të cilën mund ta shikoni nga Kompjuteri juaj ose nga telefonat Android dhe iPhone. iHA TV - Installer: Free Android app (3. ky software do te behet. kanalet greke live - WSLTV Live TV, Internet TV, Free Online TV , Stream. 2 Pushimi i televizorit 66 18 Celularët inteligjentë dhe tabletat 68 18. Watch free and without limits hundreds of Albanian TV channels. Filma me titra shqip ne Nimi TV shqip HD. IPKO ONLINE:. -PER TË GJITHA KANALET QË I TRANSMETOJMË NË PLATFORMËN TONË KEMI LEJE NGA TELEVIZIONET PERKATËSE (Nese doni edhe tv juaj të jetë pjesë e kësaj platforme na kontaktoni ne www. Kalendari Sportiv ne kanalet e SuperSportit 2019 -2020 E Enjte, 26 Shtator Eibar - Sevilla 19:00 Eurovolley, Gjysmëfinale 1 20:30 Torino - Milan 21:00 R. TREGO TË GJITHA REZULTATET. Here you can see LIVE Streaming, special reference external content. m3u8?channel=2 #EXTINF:-1,SR. Nese po instaloni nje sistem te ri ose po ndihmoni shokun tuaj te kuptoje sa shume programe open source egzistojne, ZeuAPP eshte nje vegel instaluese portabel me rreth 100 software falas. Gjithashtu mund ti ktheni kanalet edhe 24 ore pas. Foto ilustrim Disa kanale televizive egjiptiane shpallën bojkot të serialeve. Në Platformën do të ndiqni të gjitha kanalet dhe programet televizive të platformës dixhitale satelitore “Digitalb” dhe Supersport dhe të gjitha kanalet Shqiptare të Shqipërisë, Kosovës, Maqedonisë dhe Malit të Zi si dhe Kanale tematike dhe gjeneraliste me përmbajtje të dedikuar dhe të përshtatur në Shqip, prodhime. Të gjitha kanalet argëtuese, informative dhe sportive do të jetë të hapura për të gjithë ata që kanë një dekoder në shtëpi dhe kapin sinjalin tokësor të Digitalb. Klikoni ketu per te jetur adresen e kanaleve televizive ne Shqiperi. Aktivitetet do të transmetohen në internet përmes platformave të mediave sociale: në faqen e ‘Bashkimit Evropian’, në Kosovë në Facebook dhe faqen e ‘Shtëpisë së Evropës’, po ashtu në Facebook. 438 at Aptoide now! Virus and Malware free No extra costs. Ky lajm ka lënë pas edhe vëmendjen për Super Bowl që luhet sot në orën 6 PM në Hard Rock Stadium in Miami në mes 49-ers of San Francisco VS Chiefs of Kansas City që është. com or choose from over 5000 of our other chat rooms. TvMak është platformë televizive pa pagesë të cilën mund ta shikoni nga Kompjuteri juaj, nga telefonat Android dhe iPhone. Paketat e abonimit përfshijnë dhe kanalet dhe programet televizive të përzgjedhura nga platformat Tring, Klan, RTSH, etj. Alban Skënderaj vjen me një koncert Live ditën e Evropës. Video Player is loading. Dhe vazhdoj ti shikoj,sdo nalem brenda mundesise,por ata filma anglisht qe i permendni ju andi ku te gjej ketu ne internet,qfare adrese,kam provuar per bes te shkarkoj diq ,por deri me tani skam mundur. Shikoni kanalet televizive më të njohura shqiptare drejtpërdrejt. Show, argetim, humor, seriale, filma, news, informacion nga vendi dhe bota. DigitAlb filloi transmetimet më 15 Korrik 2004, si një ndër të parat platforma Digitale tokësore në Europë, duke shënuar dhe ndryshimin më të madh në historinë e transmetimeve televizive shqiptare, madje edhe në një koncept më të gjerë rajonal, me një larmi programacioni dhe interaktivitet përmes transmetimeve televizive. E veçanta tjetër është se tek NiMiTV mund të keni qasje në filma shqip në çfarëdo kohe. Albsat ju dhuron eksperiencën unike të shijimit të televizionit falë larmishmërisë së kanaleve për të gjithë familjen dhe produksioneve 100% shqiptare. MED IPTV - platformë televizive lidere në treg, ku transmeton mbi 10,000 Kanale IPTV e me mbi 30,000 Kanale VOD, me çmime jashtëzakonisht të lira. Since the 1998 in the Albanian market, ABCom is the first ISP, to launch for the fist time the 3N1 (3in1) - Triple play service. Kanalet Televizive Shqip (IPTV BALLKAN) 2017-05-04. Wireless dhe modem falas per kontrata 1 vjeqare, gjithashtu edhe per Pako Duo. Per te pare kanalet televizive shqiptare duhet te instalohet. Regjistrim automatik 7 ditor i 30 kanaleve më të ndjekur nga bashkatdhetarët. TVALB Best IPTV Shqip Subscription 2020. TiBO, është IPTV shqiptare më e madhe në mbarë globin që ofron Live TV me kanalet e Digitalb, Supersport, etj si dhe Catchup TV, VOD dhe Mobile TV. Gazetari Loup Bureau, 27 vjeç, i cili bashkëpunon edhe me kanalet televizive TV5 Monde, Arte dhe faqen e internetit Slate, ndodhet në paraburgim i dyshuar për përkatësi në një organizate të armatosur terroriste. Auoriteti i Mediave Audiovizive thotë se pas kësaj date kanalet televizive do të mund të vazhdojnë të ndiqen falas, pa pagesë vetëm përmes teknologjisë së transmetimeve digjitale, nëse ke një televizor smart të gjeneratës së fundit që kanë të inkorporuar marrësin digjital tokësor DVB T2, apo dekoderat të tipit DVB T2 nëse. Albsat ju dhuron eksperiencën unike të shijimit të televizionit falë larmishmërisë së kanaleve për të gjithë familjen dhe produksioneve 100% shqiptare. Shiko 2000 IPTV Shqip ne NimiTV plus Digitalb IPTV Kanale - 8. Mund te themi se marredheniet mesues-nxenes jane permiresuar me kalimin e kohes, por ka edhe disa vende ku keto marredhenie lene vertet per te deshiruar. Kanale Tv Online ne Hd nga te gjitha trojet shqiptare. pse kujtesa nuk etransmeton ne kanalet e spotit edhe lojrat e fudbolit portugez dhe ato zvicran po vetem bbv spanjol dhe ato francez dhe disa anglez kur per derisa kishin kontrat prej filimit anglez ,spanjol,francez,zvicran dhe portugez nuk iperbushin te gjitha kerkesat ekonsumatorve te vet…per derisa kur iskadon affati i mos pageses te televizionit kablor i ndalet ne affat te caktuar ne. Kanalet e Bosnjës (55) Televizioni Kroat (54) Televizioni Slloven (25) Dokumentare (48) Film (110) Sportive (61) Bota e Sportit (96) Kanalet e femijeve (33) Kanalet muzikore (56) Kanalet e lajmeve (25) Televizoni i Malit të zi (9) Kanalet e stilit të jetës (4) Erotike (20) Televizoni Gjerman (101) Televizioni Turk (50) Televizioni Italian (132). nga MrFresh prej Sun Mar 01, 2009 5:59 am. Digitalb i bashkohet thirrjes për të nxitur të gjithë. Kanalet Televizive Shqiptare : Je-Cherche. You're always welcome. net perfshijne nje liste te plote te kanaleve televizive ne Shqiperi. m3u8?channel=2 #EXTINF:-1,SR. DIGITALB KUDO, është aplikacioni që ju sjell kanalet e DIGITALB në celularin apo tabletën tuaj. Nese po instaloni nje sistem te ri ose po ndihmoni shokun tuaj te kuptoje sa shume programe open source egzistojne, ZeuAPP eshte nje vegel instaluese portabel me rreth 100 software falas. DiasporaTV ofron IPTV pako të pasur me TV kanale direkte, me vonesë, radio stacione, programe nga YouTube si dhe shumë VOD projekte të kategorive të ndryshme (film, humor, festive, etj. Kur Shqipëria, një vend i Europës Juglindore, u kthye në një vend demokratik në fillimet e viteve ’90, pas gjysmë shekulli të kaluar nën diktaturën e Enver Hoxhës, media elektronike, veçanërisht Radio. Me çmime jashëzakonisht te lira. Watch free and without limits hundreds of Albanian TV channels. Pajtimi mujor i telefonisë fikse përfshihet në çmimin e paketës. AlbSat bashkon në një paketë të vetme, ekskluzivisht, të gjitha kanalet gjeneraliste më të mira shqiptare dhe kosovare. TV Kanalet : Shqip Julutem vizitor Te Nderuar nese klikoni ne logo Duheni te pritni pak 2 minuta per kto tv rrokum,arta, era Duhet te klikohet ne pleyer shkarkoni programin : VLC 0. Ju ofrojme kanale si: Top channel, Tv Klan, Vizion Plus, news24, ora news, filma, muzike etj. Si pasojë e kësaj, thotë ajo, shumë qytetarë që jetonin në zona ku mund të kishin qasje vetëm tek kanalet tokësore të vendit, nuk mund të pranonin më sinjal televiziv. Top kanale shqip, Tring TV, Digitalb, Sport, Muzik Kanale live. ShikoShqip është mënyra më e mirë e shikimit të kanaleve televizive shqiptare online që ju ofron mundësinë të shikoni mbi 150 kanale shqip falas. Hënë - E diele: non stop 24/7 0800 10000 (për individë) 0800 15000 (për biznese) 0800 16000 (për institucione). 1 Çfarë ju duhet 63 16. Lista e kanaleve në NimiTV! Më poshtë mund të shihni listën e kanaleve e cila nuk është e plotë sepse janë mbi 2000 tv kanale, por ne kemi zgjedhur ti prezantojmë vetëm kanalet kryesore. Shiko tv shqip falas. Ju ofrojme kanale si: Top channel, Tv Klan, Vizion Plus, news24, ora news, filma, muzike etj. What goes into a blog post? Helpful, industry-specific content that: 1) gives readers a useful takeaway, and 2) shows you’re… Continue Reading →. Platforma me e vizituar televizive ne internet. Cilat kanale televizive transmetohen në kualitetin HD? Të gjitha kanalet nacionale dhe lokale të Kosovës që kanë sinjal HD transmetohen me sinjal HD. Prej vitit 1993 RTSH-ja transmeton programet e saj radiofonike dhe televizive edhe nëpërmjet satelitit. Updated and tested free iptv channel links!. Per te pare kanalet televizive shqiptare duhet te instalohet. Televizione Shqiptare Online. MCMonitoring, kompani qe kryen monitorimin e medias ne Shqiperi qe nga viti 1999. Edhe pse qyteti i Tiranës ka një histori modeste në krahasim me shumë kryeqendra europiane, Tirana është shembulli tipik i një strukture mikse midis detit, malit dhe një trashëgimie kulturore ilire, romake, bizantine si dhe një atmosferë orientale mes elementëve ballkanikë dhe modeleve urbane të zhvilluara, midis disiplinës dhe autoritarizmit …. Marrëveshja u nënshkrua fillimisht në mars pas një shkrirjeje në marrëdhëniet ndërmjet dy gjigantëve të medies, ku gjithashtu do të sjellë kanalet tematike të Mediaset. Për listën e kanaleve të qasshme në DigiA TV, ju lutem klikonja lartë tv kanalet. Jeni duke degjuar Albtimes Radio. Prej vitesh ai piraton kanalet televizive dhe programet e platformës Digitalb. Tashmë nuk humbisni asnjë nga eventet e preferuara, pasi me Replay TV, shikoni çdo gjë sa herë që dëshironi. Faqja qe sjell te gjitha kanalet shqiptare ne shtepite tuaja! E ndërtuar në teknologjinë më të re Kanale Shqip Live ju mundëson të shikoni me dhjetëra kanale televizive nga të gjitha trojet shqiptare falas per ju Online. Link per download programin iptv shqip : Të gjitha kanalet shqip Live TV HD. Artmotion […]. Kanalet televizive te monitoruara jane Klan TV, News 24, Koha TV, TNSH, Top Channel, TVSH dhe Vizion + te cilet transmetojne ne sinjal analog tokesor. Kanalet televizive te Iptv Ballkan. Një ndër temat më të diskutuara dhe më me interes nga përdoruesit e smartphone-ve është se si mund të shohim TV dhe kanalet e DigitALB falas në të. Duke ju ofruar cmimet me te lira ne treg dhe cilesine me te larte te formatit HD dhe FHD | #IPTV #SHQIP Kanalet SHQIP Ndërkombëtare Sportive Seriale dhe Filma. ITCOM ofron dhe kanalet nga Kosova dhe Rajoni. Porosia juaj do të përpunohet menjëherë pasi të keni faqe për abonimin tuaj në KaanTV. dhe Televizionin Shqiptar, që u krijua në vitin 1960. 300 KANALE LIVE TV Të gjitha kanalet shqiptare të Shqiperisë, Kosovës, Malit të Zi dhe Maqedonisë. Nga data 1 Dhjetor, në platformën televizive kabllore të Abcom u larguan kanalet e platformës Digitalb për tu zëvendësuar nga ato të Tring. kanale shqip dhe tjer sa dush veq a ki koooooketu mundni me marr ket program me shiku kanale shqip dhe tjer programi quhet Readon media player mundini me shiko lloj lloj kanali televiziv prei A-Z shka jan gratis. Wireless dhe modem falas per kontrata 1 vjeqare, gjithashtu edhe per Pako Duo. Në këtë faqe do ti gjeni informatat e duhura për kanalet që gjenden në paketat televizive. and samsung smart tvs, how to setup smart iptv on smart tv (samsung/lg), how to update smart iptv … Smart IPTV Sverige – Östermalmvägen 21, 11212 Stockholm, Sweden – Rated 4. TV SHQIP From there, the broadcaster operates several different radio programs and the television TVSH. “Për mbledhje e përpunim të dhënash personale” Unë, Blerësi, deklaroj se kam marrë të gjithë informacionin e nevojshëm ligjor mbi legjislacionin për të dhënat personale, si dhe për të drejtat e mia që burojnë e janë sanksionuar në Ligjin Nr. Baraj Vana Kontrolleri. TiBO është partneri i vetëm zyrtar me Digitalb për transmetim IPTV/OTT në të gjithë globin. Paketa përfshin edhe 5GB internet 4G të vlefshme për përdorimin e Mobile TV. iptv shqip, lajme shqip, tv shqip, albania tv, klan, top channel, tv shqip online, big brother, super sport, tv streaming, tv online, streming, iptv 2018, turk channel, tv turk, radio, radio shqip, radio albania, Tv shqip, Tv shqip streaming. Muaji Dhjetor shënoi përfundimin e papritur dhe të paparalajmëruar të bashkëpunimit ndër vite mes dy kompanive të njohura shqiptare, Abcom dhe Digitalb. Të dhënat i përkasin muajit Dhjetor 2017:. 3N1 (3in1) is a high quality service delivering Internet connection, Telephone and Digital Cable TV to your home via the innovative Coaxial Cable. Me çmime jashëzakonisht te lira. ofrojm 2 pako, Pakon VIP me 727 kanale HD dhe te gjithe supersportat dhe Pakon Standarde me 6500 kanale-Jan te gjitha kanalet Shqiptare, Gjermane,Italiane,Franceze,Belge,Turke e shum te tjera. Si te gjeni lehtesisht kanalet qe transmetojne falas ne HD?, Televizioni kombëtar Top Channel, ka nisur transmetimet e plota HD në rrjetin tokësor dixhital. Nderto Faqen tënde të Webit. Falë partnerizimit me Digitalb, ju mund të shikoni të gjitha kanalet e Digitalb duke perfshirë paketën Supersport. TiBO është partneri i vetëm zyrtar me Digitalb për transmetim IPTV/OTT në të gjithë globin. Ofrojm kanale televizive. Ato ofrohen falas online nga vete televizionet perkatese dhe shperndarja behet pa shkelur te drejtat e tyre. You're always welcome. Kanalet TRING. Me çmime jashëzakonisht te lira. Një ndër kanalet më të shikuara shqiptarë KLAN TV tash e tutje do të jetë pjesë edhe e platformës Artmotion. Shkarko perditesimin e fundit. 000 kanale përmes iptv brenda disa minutave kudo që gjindeni në botë. RTSH transmeton tani në satelit një buqete prej gjashtë kanalesh televizive dhe katër kanale radio, të gjitha pa asnjë pagesë. al është portal që ju informon mbi të rejat e fundit në industrinë e telekomit, zhvillimet e telekomit në Shqipëri e Kosovë si dhe informata tjera të rëndësishme në fushen e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunimit. ※ Kanë qenë të mbyllur dhe ka ndryshuar për shkak të një vend link me informacion mbi një vend link. 0 World Online TV ju mundeson te shifni 800+ kanele tv live dhe te degjoni 1500+ stacione radio online nga me shume se 100 vende. https://play. KANALET TELEVIZIVE PLATFORMA SATELITORE Pakoja Vjetore. Regjistrim automatik 7 ditor i 30 kanaleve më të ndjekur nga bashkatdhetarët. IPTVSHQIP ju ofron nje numer te madh kanalesh shqiptare duke perfshire te gjitha kanalet sportive Supersport dhe TringSport ne kualitet HD. E themeluar në vitin 2017, Tivivo është zhvilluar me sukses – një nga ofruesit më të mirë të IPTV e ndarë në pako të ndryshme. , Content, Beje Vete. Kanalet televizive te Iptv Ballkan. Arkiva Televizive TV Kanalet Shqiptare. RTSH Sport. 1 Regjistrimi 65 17. Mob: 0041766123064. Tani do të keni mundësinë të ndiqni live në streaming të gjitha kanalet televizive të paketës së Radio Televizionit Shqiptar, falë aplikacionit "RTSH TANI" që është i disponueshëm falas në App Store. Ky kanal HD, është falas siç raporton noa. Shiko kanalet shqiptare ne internet direkt nga komjuteri falas pa pagese. Com - Televizione shqiptare live ne internet. Falë tekonologjisë që ju sjell Global IPTV, përveç shikimit të kanaleve televizive në Kompjuter apo Laptopin tuaj, ato mund ti shikoni edhe në telefonin tuaj. Lista e faqe e stacioneve televizive në Evropën Lindore. Baraj Vana Kontrolleri. EVEN MORE NEWS. NimiTV është platforma e vetme e cila i ka të gjitha të drejtat televizive perfshirë Digitalb, Tring, TV Klan dhe televizionet e tjera shqiptare. Nuk ka tarifa shtesë për më shumë kanale! Të gjitha kanalet janë përfshirë në pako për të ju kursyer juve. Shtimi me dy kanalet e “TV Klan” përfitohet jo vetëm nga abonentët ekzistues të ALBtv, por i ofrohet edhe abonentëve të rinj që dëshirojnë të ndjekin programet e paketës televizive, mundësuar nga ALBtelecom. Në këtë postim, do t'ju mësojmë se si të shihni kanalet e TV dhe DigitALB falas në kompjuterin tuaj tuaj në një mënyrë shumë të thjeshtë. Nuk ka rezultate. iHA TV - Installer: Free Android app (3. ARGËTIMI JUAJ NUK NJEH LIMIT. Live Futboll, Live Lajme, Live Muzikë dhe me shume! Gëzojnë Live TV pa probleme! Punon në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe shumë vende të tjera rreth botes. com or choose from over 5000 of our other chat rooms. You're always welcome. Kanali "TRT 2" realizoi një risi në historinë e televizionit. Download the 5★ AlboTV 1. Pëmbajtja më e pasur televizive në vend. Filmat shqip si Nëntori i Dytë, Udha e Shkronjave, Lepuri me 5 Këmbë etj etj, janë pjesë e listës së filmave. 6 kanale, mbi 2. EVEN MORE NEWS. ShikoShqip është mënyra më e mirë e shikimit të kanaleve televizive shqiptare online që ju ofron mundësinë të shikoni mbi 150 kanale shqip falas. Të gjitha kanalet argëtuese, informative dhe sportive do të jetë të hapura për të gjithë ata që kanë një dekoder në shtëpi dhe kapin sinjalin tokësor të Digitalb. Albsat ju dhuron eksperiencën unike të shijimit të televizionit falë larmishmërisë së kanaleve për të gjithë familjen dhe produksioneve 100% shqiptare. Klikoni ketu per te jetur adresen e kanaleve televizive ne Shqiperi. Për listën e kanaleve të qasshme në DigiA TV, ju lutem klikonja lartë tv kanalet. Paketat e abonimit përfshijnë dhe kanalet dhe programet televizive të përzgjedhura nga platformat Tring, Klan, RTSH, etj. Në fund të çdo seksioni jepet nje përmbledhje këshillash praktike, se si mund të përmirësohen më tej kanalet e komunikimit, mënyra e angazhimit të qytetarëve dhe kapacitetet e. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. The Cable services are available in Tirana, Vlora, Shkodra and soon also in Lushnje and Durres. Në këtë faqe do ti gjeni informatat e duhura për kanalet që gjenden në paketat televizive. 500 euro, 2 milionë lekë të vjetra, pajisje dhe karta. al dhe është i arritshëm thjeshtë duke pasur një televizor që suporton kanalet dixhitale. Gjithashtu, pjesë e kësaj platforme janë edhe kanale të dedikuara plotësisht në përmbajtje me lajme, filma, seriale, muzikë, dokumentarë, lifestyle, programe për fëmijë dhe adult. 2 "Google Cast" 68 19 Lojëra 69. Download Digitalb Kudo for PC - free download Digitalb Kudo for PC/Mac/Windows 7,8,10, Nokia, Blackberry, Xiaomi, Huawei, Oppo… - free download Digitalb Kudo Android app, install Android apk app for PC, download free android apk files at choilieng. Kanalet televizive janë më shumë një mjet për të mbrojtur bizneset e tjera të pronarëve përkatës, se sa përpjekje për të fituar para dhe për të qenë fitimprurëse. Poashtu filma VOD, që mund t'i shikoni sa herë të doni, muzikë, radio, emisionet tuaja të preferuara etj. Televizoni Shqiptar. Super Zbritje Sezonale Mbi 1000 kanale televizive pa antenë satelitore Prej të cilave mbi 200 kanale në gjuhën shqipe Filma aksion, komedi, dramë etj Sport Liga e kampionëve dhe kampionatet e shteteve evropiane Filma vizatimor për fëmijë Serialet më të shikuara turke me përkthim dhe dublim në gjuhën shqipe Kontakt : Viber , WhatsApp +41792741892 / Tel: +41445121707. Kalendari Sportiv ne kanalet e SuperSportit 2019 -2020 E Enjte, 26 Shtator Eibar - Sevilla 19:00 Eurovolley, Gjysmëfinale 1 20:30 Torino - Milan 21:00 R. TvMak eshte platforme televizive pa pagese te cilen mund ta shikoni nga Kopjuteri juaj, nga telefonat Android dhe iPhone. Watch free and without limits hundreds of Albanian TV channels. -Kanalet janë të inçizuara dhe ju mund ti shikoni programet deri ne 7 DITË pasi ato kanë kaluar Ne i transmetojme vetem kanalet të cilat kemi leje Aplikacioni është LEGAL dhe të gjitha Kanalet procesohen ne serverat tonë, jane stabile dhe pa ndërprerje. 54 IP Address with Hostname in United States. Planifikohet që listës së monitorimit të kanaleve televizive, përveq ato të Kosovës që janë në dispozicion tashmë, të shtohen edhe kanalet tjera televizive shqiptare të Shqipërisë, Maqedonisë, Malit të Zi etj. Live Football Matches,Watch Newest Movies,Tv Channels,Ndeshje Futbolli Live,Shiko Filmat me te rri,Kanale te shumeta Televizive,Internet Tv,Basketbal Live,Free Domains,Kanale Televizive Shqiptare dhe te huaja,Shpija e Kosoves 2,SHPIJA 2 LIVE,SHPIJA. net ofrojne nje liste te plote te lajmeve ne Shqiperi. Download the 5★ AlboTV 1. Klikoni ketu per te jetur adresen e kanaleve televizive ne Shqiperi. com, mundeson kanalet me te ndjekura shqiptare falas ne kompjuterin tuaj. SHËRBIMI VOD ME FILMAT DHE SERIALET MË TË FUNDIT KANALET TELEVIZIVE JANË TË CILËSISË MË TË LARTË(HD DHE FULL HD, 4K) FUNKSIONALE NË ÇDO PAISJE TË MENÇUR ÇMIMET MË TË FAVORSHME NË TREG Dreni TV ofron këto shërbime 300+ kanale vendore dhe mbi 7000 kanale të huaja. Lidhja e Pejës, ish Amortizatoret Prishtinë 10000, Kosovë. al është portal që ju informon mbi të rejat e fundit në industrinë e telekomit, zhvillimet e telekomit në Shqipëri e Kosovë si dhe informata tjera të rëndësishme në fushen e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunimit. Porosite tani More. Planifikohet që listës së monitorimit të kanaleve televizive, përveq ato të Kosovës që janë në dispozicion tashmë, të shtohen edhe kanalet tjera televizive shqiptare të Shqipërisë, Maqedonisë, Malit të Zi etj. Shiko tv shqip live. No compatible source was found for this media. descriptions off, selected. Dëshironi të transmetoni menjëherë kanalet HD nga e gjithë bota, duke qenë një largim nga të gjitha filmat më të fundit dhe shfaqjet televizive të kërkuara? Shërbimi ynë IPTV e bën atë më të shpejtë, më të lehtë dhe më të lirë se kurrë të shikoni gjithçka që dëshironi me një pamje të qartë, me cilësi të lartë. Per ta perdorur kete sherbim ju duhet te regjistroheni ne nje nga paketat ALBtv Mobile. Platforma jonë përmban mbi 3500 kanale prej të cilave mbi 300 kanale janë në gjuhën shqipe. “Kemi arritur marrëveshjen që të sigurojmë të drejtat ekskluzive për të gjithë abonuesit e Artmotion – ata do të mund t’i ndjekin kanalet …. Më shumë se 100 kanale Shqip Kombëtare duke përfshirë edhe kanale lokale nga Tirana, Vlora, Shkodra, Fieri, Peja, Prizreni, Mitrovica, Gjilani, Tuzi, Ulqini, Plava, Shkupi, Struga, Dibra, Gostivari etj etj. Sot në konferencën për media, platforma televizive Artmotion ka njoftuar se ka marrë ekskluzivitetin edhe të rreth 40 kanaleve televizive. Televizoni Shqiptar. ShikoShqip është mënyra më e mirë e shikimit të kanaleve televizive shqiptare online që ju ofron mundësinë të shikoni mbi 150 kanale shqip falas. Pastaj shkoni ne Advence/EPG assing mode dhe kanalet qe shfaqen ne anen e djathte i beni nisoj me kanalet ne anen e majte. 13 vite me ju. Kanalet e disponueshme janë: RTSH1 HD, RTSH2 HD, RTSH3 HD, RTSH SPORT, RTSH MUZIKE, RTSH FILM, RTSH SHQIP, TV KORÇA, RTK1 dhe RTK3. IPTV Iliria ju mundëson të shikoni kanale shqiptare si sport, filma, muzikë dhe argëtim në kualitet të lartë dhe HD. Ne kete frekuence jane keto kanale: Film Nje HD - Kanal i digitalb, i cili transmeton filma, ne cilesine me te mire, high definition. See the complete profile on LinkedIn and discover Greta’s connections and jobs at similar companies. 2020 paketat televizive të Klan do të transmetohen në një paketë të vetme e cila do të kushtojë 100 Lekë me TVSH. 0 World Online TV ju mundeson te shifni 800+ kanele tv live dhe te degjoni 1500+ stacione radio online nga me shume se 100 vende. Kanalet Televizive Shqip (IPTV BALLKAN) 2017-05-04. com, vera-ks. 54 Thousand at KeywordSpace. Gjithashtu mund ti ktheni kanalet edhe 24 ore pas. Tv kanale shqiptare 200 found at shqip24. m3u8?channel=2 #EXTINF:-1,SR. iptv m3u playlist - Albanian Channels List - IPtv Sharing iptv m3u playlist - Albanian Channels List: pin. Ajo eshte ofruesi kryesor per Hi-Speed Internet, sherbimet e telefonise dhe Dixhital TV, per klientet familjare dhe biznese ne Shqiperi. Kjo seancë ishte transmetuar drejtpërdrejt në të gjitha kanalet televizive e poashtu edhe online, shkruan Periskopi. Për listën e kanaleve të qasshme në DigiA TV, ju lutem klikonja lartë tv kanalet. Shumë të preferuara janë reality show-t, që transmentohen nga kanalet private 24 orë pa ndërprerje. com and etc. Jeni duke degjuar Albtimes Radio. AlbKanale - Shiko Tv Shqip ju ofron mundësinë të shikoni mbi 350 kanale Shqip dhe të huaja FALAS në të gjitha pajisjet Android! Ndiqni kanalet kombëtare, sport, ndeshje live, filma, kanale për fëmijë, kanale për të rritur, kanale turke, kanale italiane, kanale greke. Shikoni kanalet televizive më të njohura shqiptare drejtpërdrejt. 6 do të ketë ndërprerje pas 2 minutash. 2 months ago. Televizoni Shqiptar. Super Zbritje Sezonale Mbi 1000 kanale televizive pa antenë satelitore Prej të cilave mbi 200 kanale në gjuhën shqipe Filma aksion, komedi, dramë etj Sport Liga e kampionëve dhe kampionatet e shteteve evropiane Filma vizatimor për fëmijë Serialet më të shikuara turke me përkthim dhe dublim në gjuhën shqipe Kontakt : Viber , WhatsApp +41792741892 / Tel: +41445121707. Pavarësisht nga përmbytjet e viteve të kaluara akoma nuk është marrë asnjë masë për pastrimin e kanaleve dhe parandalimin e kësaj problematike. Show, argetim, humor, seriale, filma, news, informacion nga vendi dhe bota. net ofrojne nje liste te plote te lajmeve ne Shqiperi. Prill - Qershor 2020 Janar - Mars 2020 Tetor - Dhjetor 2019 Korrik - Shtator 2019 Prill - Qershor 2019 Janar - Mars 2019 Tetor - Dhjetor 2018. Current Time 0:00. Auoriteti i Mediave Audiovizive thotë se pas kësaj date kanalet televizive do të mund të vazhdojnë të ndiqen falas, pa pagesë vetëm përmes teknologjisë së transmetimeve digjitale, nëse ke një televizor smart të gjeneratës së fundit që kanë të inkorporuar marrësin digjital tokësor DVB T2, apo dekoderat të tipit DVB T2 nëse. Ky aplikacion ju lejon të shtoni metadata për filma, shfaqje televizive ose video në shtëpi. Platforma jonë përmban mbi 3500 kanale prej të cilave mbi 300 kanale janë në gjuhën shqipe. Si te rregullosh kanalet me VLC Player. Gjithashtu, pjesë e kësaj platforme janë edhe kanale të dedikuara plotësisht në përmbajtje me lajme, filma, seriale, muzikë, dokumentarë, lifestyle, programe për fëmijë dhe adult. Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është një institucion mediatik publik që përfshin Radio Tiranën, që u krijua në vitin 1938, dhe u hap me një mesazh nga Mbretëresha Geraldinë, dhe të televizionit satelitor. Shikoni kanale Shqiptare në 2 pajisje njëkohësisht me konton tuaj dhe me të njejtin çmim. DIGITALB KUDO, është aplikacioni që ju sjell kanalet e DIGITALB në celularin apo tabletën tuaj. Në flagrancë është arrestuar një 37 vjeçar nga Pogradeci që piratonte kanalet televizive të DigitAlb, duke fshehur edhe të ardhurat e përfituara nga ushtrimi i tij. Per ta perdorur kete sherbim ju duhet te regjistroheni ne nje nga paketat ALBtv Mobile. Klosi: Lejet mjedisore dhe gjobat tani online 12 December 2017. : +41 - 44 575 32 71 Nat: +41 - 76 332 21 14. Tv Shqip Live / Shiko Live Te Gjitha Kanalet Shqiptare Ne Hd 30 March 2018 · Hey miq , nese dikush nga ju perdor booking. , Content, Beje Vete. Krimi ekonomik – Arrestohen 3 persona, piratonin programet televizive në Tiranë pa të drejtën e autorit Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë tre persona të cilët akuzohen për mashtrim kompjuterik, fshehje të të ardhurave dhe shkeljen e të drejtave të pronësisë industriale. Topics: 6, Posts: 6. Kompania IPKO Telecommunications Sh. Wireless dhe modem falas per kontrata 1 vjeqare, gjithashtu edhe per Pako Duo. Si te shikojme Live Tv Shqip kanalet e Digitalb, Tring TV dhe te gjitha kanalet sportive shqipe. Bëhu pjesë e platformës televizive më të madhe Shqipëtare, tani shikoni edhe kanalet e DIGITALB. com, mundeson kanalet me te ndjekura shqiptare falas ne kompjuterin tuaj. Dëshiron të shikosh trans metime televizive live nga trevat shqiptare? Për të shikuar TV Kanalet : shkarkoni programin: VLC 0. 47 kanale; 18900Lek 149 00. tv - WSLTV Live TV, Internet TV, Free Online TV , Stream. 2 Të dhënat e guidës televizive 63 16. SHKARKO Grupi Kanali Tv Shqip RTK 1 Tv Shqip RTK1 (Backup) Tv Shqip RTK 2 Tv Shqip RTK 3 Tv Shqip RTK 4 Tv Shqip RTV 21 HD Tv Shqip […]. If u want your tv station to be here, please Contact us. Policia franceze ka thyer një rrjet të piraterisë me qendër në Rennes, duke arrestuar pesë persona dhe sekuestruar 260. AlbBox Kanale Shqiptare Falas. com, mundeson kanalet me te ndjekura shqiptare falas ne kompjuterin tuaj. Prill - Qershor 2020 Janar - Mars 2020 Tetor - Dhjetor 2019 Korrik - Shtator 2019 Prill - Qershor 2019 Janar - Mars 2019 Tetor - Dhjetor 2018. IPTVSHQIP ju ofron nje numer te madh kanalesh shqiptare duke perfshire te gjitha kanalet sportive Supersport dhe TringSport ne kualitet HD. ※ Kanë qenë të mbyllur dhe ka ndryshuar për shkak të një vend link me informacion mbi një vend link. Tv Shqip Live / Shiko Live Te Gjitha Kanalet Shqiptare Ne Hd. Lista e faqe e stacioneve televizive në Evropën Lindore. Me çmime jashëzakonisht te lira. Seek to live, currently playing live LIVE. Si te rregullosh kanalet me VLC Player. Smart IPTV Subscription Sweden Sverige …. Tashmë ju nuk do të humbisni asnjë program tuajin të dashur, edhe nëse nuk jeni pranë. 4 thoughts on “ Kanale shqiptare ” April 13, 2015 at 12:43 pm. aleius says: O kalama ske pune tjter,tellalin pro Ben thjesht prish pune. Gjithashtu mund ti ktheni kanalet edhe 24 ore pas. Nëse ke një dekoder Abcom, ti duhet të zgjedhësh mes opsioneve Digitalb dhe Tring. Paketat e abonimit përfshijnë dhe kanalet dhe programet televizive të përzgjedhura nga platformat Tring, Klan, RTSH, etj. Shikoni kanalet televizive më të njohura shqiptare drejtpërdrejt. Shijoni platformë më të madhe shqiptare. Kanalet e disponueshme janë: RTSH1 HD, RTSH2 HD, RTSH3 HD, RTSH SPORT, RTSH MUZIKE, RTSH FILM, RTSH SHQIP, TV KORÇA, RTK1 dhe RTK3. RTSH Sport. DitalbAlb KUDO, është aplikacioni që ju sjell kanalet e DigitAlb në celularin apo tabletën tuaj. Kanalet më të mira të platformave digjitale Digitalb dhe Tring. Shiko kur dhe sa herë të duash kanalet e regjistruara për ty. Ne kete abonim nuk perfshihen kanalet sportive. 3 Përdorimi i guidës televizive 63 17 Regjistrimi dhe pushimi i televizorit 65 17. Website per te gjithe Matjanet dhe shqipetaret kudo qe ndodhen, Burreli, Klosi, Martaneshi,Guri Bardhe, Derjani , Uleza etj. Te githa kanalet falas shqipatare, Live streaming!. Sipas policisë, prej kohësh ky person kryente këtë aktivitet të paligjshëm, ndërsa i janë sekuestruar 11. Pajisja juaj nuk eshte e afte te leshoj kete video. Lidhja e Pejës, ish Amortizatoret Prishtinë 10000, Kosovë. 9,827 likes · 14 talking about this. Mediumet angleze raportojnë se 92 ndeshjet e mbetura të këtij sezoni të Premierliga do të zhvillohen të gjitha prapa dyerve të mbyllura në stadiume neutrale, përderisa ndeshjet do të transmetohen nëpër kanalet televizive që i kanë blerë të drejtat e transferimit të ndeshjeve. Live Futboll, Live Lajme, Live Muzikë dhe me shume! Gëzojnë Live TV pa probleme! Punon në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe shumë vende të tjera rreth botes. 2020 shoqëria "Setplex" e cila zotëron platformat televizive IPTV "Nimi TV" dhe "TVALB", nuk gëzon më asnjë të drejtë transmetimi apo tregtimi të paketave dhe të kanaleve të Digitalb. shikojme kanalet. DigitAlb filloi transmetimet më 15 Korrik 2004, si një ndër të parat platforma Digitale tokësore në Europë, duke shënuar dhe ndryshimin më të madh në historinë e transmetimeve televizive shqiptare, madje edhe në një koncept më të gjerë rajonal, me një larmi programacioni dhe interaktivitet përmes transmetimeve televizive. Shikoni kanalet Kino të cilat shfaqin filmat më të ri me titra në gjuhën shqipe, në të gjitha zhanret. Shikoni Shqip drejtpërdrejt HD IPTV TV. Mbi 85 kanale televizivë. Lajme Gazeta Express 16/09/2019 9:05. Në fund të çdo seksioni jepet nje përmbledhje këshillash praktike, se si mund të përmirësohen më tej kanalet e komunikimit, mënyra e angazhimit të qytetarëve dhe kapacitetet e. Mos e humbisni, jeni të gjithë të ftuar! IMA Redaksia-Mag 8, 2020. Το Live Tv Greece Είναι ένας κατάλογος τηλεοπτικών σταθμών τις Ελλάδας. Lidhja e Pejës, ish Amortizatoret Prishtinë 10000, Kosovë. Me TiBO shikon TV shqip dhe Sport Live me Box Android, Smart TV, Apple TV dhe Mobile TV. To help us keep this website secure, please wait while we verify you're not a robot! It will only take a few seconds. Albsat ju dhuron eksperiencën unike të shijimit të televizionit falë larmishmërisë së kanaleve për të gjithë familjen dhe produksioneve 100% shqiptare. You're always welcome. Website per te gjithe Matjanet dhe shqipetaret kudo qe ndodhen, Burreli, Klosi, Martaneshi,Guri Bardhe, Derjani , Uleza etj. Në këtë postim, do t’ju mësojmë se si të shihni kanalet e TV dhe DigitALB falas në kompjuterin tuaj tuaj në një mënyrë shumë të thjeshtë. Subscribe to our mailing list to receive updates on movies, tv-series and news. NimiTV Best IPTV Albanian Channels 2020. Shijoni gjithcka ne HD me TV Klan, fillimisht per banoret e Tiranes e ne vazhdim ne te gjithe Shqiperine. Më pran jush që të jeni gjithmonë të informuar për vendlindjen …. Mbi 350 kanale shqiptare duke perfshire te gjitha kanalet e Digitalb dhe Tring Kanale gjermane, turke, zviceriane, italiane e shume te tjera Falas Per cdo problem apo paqartesi stafi jone do te ju ndihmoj […]. Si te rregullosh kanalet me VLC Player.
80x648jmgw5g, 3fa70hxewhz, 2t2fzzeh9rdgksi, vqff2d048jmf, onvv42m14nk5, p0crtd649ixe9gg, mot68whtnwb, f0cqau8ixb, s9jbse0pfjn, hgsdeevj8sg68, ki1bwxhy3hh, 3grxy4q7tgwqz4z, 6tgxi8c35w, urbgwbp7vu, s9ot0o49e1o026, bd16g1pyr180, n81sqg63dk, x6uyrmf86i, 5ipzltt4e2, cpbp0dldhr8mv, n5p4ai8b960n, ooctiomfrp999d, 2mzeqhsbitrz, f83zxy23rb2, ktg7m09cg8g5, do1ncim4k89vvsf, lnxd5c8rqj2u, cz46k8d7m6, w7b7p7l7i3xhx, vee5qt3fmv9, pkawxvzjk4j, kws2wk5xdquk1